Szeroki wybór asortymentu parapetów

W naszej ofercie znajdziesz, zarówno parapety wewnętrzne, jak i zewnętrzne, z różnego rodzaju materiałów - aglomarmuru, PCV, stali i aluminium, w obszernej gamie kolorystycznej. Stale poszerzamy ofertę i ulepszamy rozwiązania, dlatego z pewnością każdy znajdzie parapet idealnie dopasowany do swoich potrzeb.

Produkowane
w Polsce

Parapety InterSill powstają w trzech nowoczesnych zakładach w Bytomiu, Krakowie i Jaśle pod okiem wykwalifikowanych specjalistów, którzy nieustannie czuwają nad jakością wyrobów i zgodnością z normami.

Jesteśmy częścią grupy Interstal, która od ponad ćwierć wieku trudni się produkcją elementów z blachy, aglomarmuru oraz tworzyw sztucznych. Przekłada się to na przewagę materiałową i wykonawczą, ponieważ wieloletnie relacje z dostawcami i zebrane doświadczenie owocują w lepszą precyzję i technikę wykonania oraz dostęp do wyselekcjonowanych materiałów wysokiej jakości.

Niestandardowe formaty
i szerokości

Dzięki temu, że jesteśmy producentem, możemy wykonać parapet o dowolnych wymiarach i kształcie. Nie posiadamy żadnych ograniczeń produkcyjnych. Wykwalifikowany zespół o bogatym doświadczeniu i wiedzy, oraz nowoczesne parki maszynowe gwarantują podjęcie się niestandardowych zleceń w szybkim czasie, atrakcyjnej cenie i z zadowalającym efektem.

Oszczędność
na lata

Parapety stalowe i aluminiowe InterSill wykonywane są z grubszej, lepszej jakościowo blachy niż inne dostępne na rynku. Używamy znacznie więcej surowca w wyróbie, co przekłada się na zwiększoną wytrzymałość parapetów. To z kolei gwarantuje dłuższy, atrakcyjny wygląd produktów, a tym samym oszczędność – wybór parapetów InterSill jest inwestycją na długie lata.

Dbałość o ekologię

W produkcji czujemy się odpowiedzialni za środowisko naturalne. Dlatego dbamy o zrównoważony rozwój, a nasze produkty, jak parapety z aglomarmuru posiadają certyfikaty potwierdzające ich bezpieczeństwo i niskoemisyjność - Green Guard.